پرداخت با پی پال یکی از روش‌های مرسوم در خریدهای اینترنتی در دنیاست. پی پال (PayPal)یک شرکت امریکایی است که از روش انتقال آنلاین پول برای تمام کشورهایی که این روش نقل و انتقال را به رسمیت می شناسند، استفاده می کند. روشی بسیار آسان و آنی که جایگزین روش های انتقال سنتی گردید.

حساب پی پال (PayPal)یک آدرس اینترنتی است که شما با معرفی کارت اعتباری یا حساب بانکی خود در آن، تمام تراکنش های مالی مورد نیازتان را فقط با چند دستور ساده در آن و به آسانی انجام می دهید. نقش شرکت پی پال (PayPal)در این تراکنش ها، نقش یک پردازشگر واسط است که در ازای هر تراکنش، بستگی به نوع تراکنش و مبدأ و مقصد، مبلغی را به عنوان کارمزد دریافت می کند.

مزیت‌های پرداخت پی پال

در تراکنش های پی پال، آنچه بسیار اهمیت دارد، سرعت انتقال است که تقریباً آنی است و اگر هر دو حساب فرستنده و گیرنده، وریفای شده باشد، بلافاصله پس از صدور دستور انتقال فرستنده، مبلغ ارسالی پس از کسر کارمزد در حساب پی پال گیرنده قرار می گیرد. از این روش می‌توان برای ارسال فوری مبلغ یا مبالغ کم استفاده کرد. چیزی که به عنوان مثال در وسترن یونیون مقرون به صرفه نیست.

پرداخت با پی پال در خدمات ارزی فرخ پی

استفاده از حساب پی پال (PayPal) و پرداخت با پی پال، بسیاری از خریدهای اینترنتی را در سراسر جهان آسان کرده است. به همین خاطر، داشتن حساب پی پال اکنون برای اکثر فروشندگان، سایت های اینترنتی، فروشگاه های آنلاین، فروشگاه های فیزیکی، دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی، ژورنال‌های دانشگاهی و هر فرد حقیقی و حقوقی که نیاز به تراکنش مالی دارد، امری ضروری است چرا که نقل و انتقال پول از طریق پی پال با این شیوۀ پرداخت، بدون دردسرهای رایج سایر روش های انتقال پول سنتی است.

پرداخت با پی پال چگونه است؟

پرداخت با پی پال به دو صورت قابل انجام است. یکی واریز به حساب اشخاص و شرکت‌هاست و دیگری پرداخت اینترنتی. در حالتی که قصد واریز به حساب شخص دیگری داشته باشید، شما یا به ایمیل حساب پی پال گیرنده نیاز دارید یا باید از او درخواست کنید که برای شما فاکتور صادر کند.

حالت دیگری که می‌توان از پی پال استفاده کرد برای خریدهای اینترنتی است. در این حالت، پس از طی مراحل ثبت سفارش، در مرحله پرداخت گزینه PayPal را انتخاب می‌کنید. همانند درگاه‌های پرداخت ایرانی، شما به درگاه پرداخت امن پی پال منتقل می‌شوید و پس از انجام پرداخت، به سایت مورد نظر برگشت داده می‌شوید.

در هر دو این حالت‌ها می‌توانید بدون دغدغه و هزینه‌های گزاف افتتاح حساب در ایران، کار انتقال پی پال یا پرداخت پی پالی را به ما بسپارید. برای این کار کافی است فرم موجود در این صفحه را پر کنید.

فرم درخواست پرداخت پی پال

مشخصات متقاضی

 

مشخصات دریافت کننده

 

تایید هویت انسانی