وبلاگ فرخ پی

اگر همواره از خدمات ارزی متنوع فرخ پی استفاده می‌کنید، وبلاگ ما را دنبال کنید. در وبلاگ فرخ پی سعی می‌کنیم علاوه بر اطلاعات مفید درباره سرویس‌های مختلف ارزی، شما را از اخبار روز پیرامون سرویس‌های ارزی، خدمات جدید، اطلاعاتی راجع به دانشگاه‌ها، سفار‌ت‌ها و … مطلع سازیم. با ما همراه باشید

2022-06-09

حواله وسترن یونیون به امریکا

خدمات ارزی فرخ پی اضافه بر ارسال حواله وسترن یوینون به امریکا، سایر راههای انتقال ارزی به امریکا را نیز ارائۀ می‌دهد. حواله سوئیفت، حواله نقدی، حواله داخلی و اقسام پرداخت‌های آنلاین از طریق کارت‌های اعتباری را با خدمات ارزی فرخ پی تجربه کنید.
2022-06-04

پولتان را به چین ارسال میکنیم. با ویچت یا سایر روشها

قصد شما ارسال پول به چین است، با یوان. بازرگان هستید، صنعتگر، وارد کننده کالا یا شاید فرزندی و آشنایی که در چین مشغول کار و […]
2022-05-25

حواله ارزی با وی چت

وی چت از زبانهای چینی، انگلیسی، اندونزیایی، اسپانیایی، پرتغالی، ترکی، مالایی، ژاپنی، کره‌ای، لهستانی، ایتالیایی، تایلندی، ویتنامی، هندی و روسی پشتیبانی می‌کند. همچنین بر روی شبکه‌های وای‌فای، ۲G، ۳G، و ۴G  قابل دسترسی است.
2022-05-15

حواله وسترن یونیون و طریقه ارسال آن

بزرگترین مزیت و خوبی حواله وسترن یونیون در دو فاکتور است. اول آن‌که نیاز به حساب بانکی برای ارسال کننده و یا دریافت کننده ندارد. و دوم، سرعت انتقال است. شاید تصور شما این باشد که تراکنش در بستری غیر از بانک ممکن است مبلغ ارسالی شما را به مخاطره بیندازد. در این‌صورت پاسخ این است که: کمپانی بزرگ چند ملیتی وسترن یونیون از چنان شهرت و آوازه جهانی برخوردار است که برای تراکنش مالی شما، اگر بر بستری سالم انجام شود، هیچ خطری نخواهد داشت.
2022-05-07

اقسام حواله به کشورهای اروپایی

حواله‌های وسترن یونیون و مانی گرام بسیار شبیه هم هستند. این که از کدام یک برای انتقال ارزی خود به اروپا استفاده کنید، بستگی به این دارد که در کشور و شهر مقصد کدام یک از این شرکت‌های معتبر جهانی شعبه داشته باشند. حواله وسترن و مانیگرام حتی در فاصله زمانی زیر ۲۴ ساعت هم قابل دریافت هستند. همین خصوصیت این دو نوع حواله را برای ارسال‌های سریع و در شرایط اضطرار، شاید در صدر قرار داده است. اما بزرگ‌ترین حسن این دو نوع حواله این است که بدون نیاز به حساب بانکی هستند. یعنی خارج از سیستم بانکی قابل اجرا هستند.
2022-04-29

دلایل انتخاب یوان برای تجارت با چین

پیشنهاد خدمات ارزی فرخ پی به شما، حواله داخلی است. اهمیت استفاده از حواله داخلی یوان به چین از آن جهت است که میتواند جایگزین بسیاری از حواله ها شود و از تمامی تحریم ها نیز شما را مصون بدارد.
2022-04-20

قصد ارسال یوان به چین دارید؟

آیا قصد ارسال یوان به چین دارید؟ قبل از آن اطلاعاتی بسیار مختصر برایتان بیان می‌کنیم. آن‌چه باید در خصوص جمهموری خلق چین بدانید بسیار گسترده […]
2022-04-08

حواله مانی گرام به اوکراین

حواله مانی گرام یکی از انواع خدمات ارزی است برای افرادی که قصد تحویل نقدی پول به شخصی خارج از ایران را دارند. حواله مانی گرام با توجه به مبلغ ارسالی شما ممکن است در مقایسه با برخی روش‌های دیگر هزینه مقرون به صرفه‌تری داشته باشد. همچنین از نظر زمانی نیز نسبت به روش‌هایی نظیر حواله سوییفت (بانکی) سریعتر است.
2022-03-31

نمایشگاه طراحی داخلی دبی منتظر شماست

دبی ابر شهری است با جمعیتی قریب به 10 میلیون. این شهر زنده و سرحال آسیایی، همواره و در سالهای اخیر، قطب گردشگری، تفریح، سرمایه گذاری، نمایشگاه، جشنواره و رویدادهای پرشمار مختلف است. بخش عظیمی از درآمدهای ارزی امارات متحده عربی فعلاً از همین رویدادها تأمین می‌شود.