حواله مانی گرام با نام انگلیسی MoneyGram نوعی حواله نقدی شبیه به حواله وسترن یونیون است. مانی گرام یک شرکت امریکایی است که هم اکنون در بیش از ۲۰۰ کشور دنیا، قریب به ۳۴۷۰۰۰ شعبه دارد. کار و رویه حواله مانی گرام انتقال پول در شرایط اضطراری و بدون داشتن حساب بانکی یک یا هر دو طرف گیرنده و فرستنده است.

روش ارسال حواله مانی گرام در ایران

در دوره‌ای که روش‌های مختلف انتقال ارز بین‌المللی مثل حساب‌های اینترنتی، رمز ارز، حواله بانکی و … کار را برای مردم راحت‌تر کرده‌اند، همچنان گاهی محدودیت‌های سایر روش‌های، ما را به سمت حواله نقدی سوق می‌دهد. در کشور ما روش‌های تحویل نقدی ارز خارج از ایران همچون بسیاری خدمات دیگر به طور رسمی ارائه نمی‌شوند اما خدمات ارزی فرخ پی استفاده از بسیاری از این خدمات را برای شما امکان‌پذیر کرده است.

ارسال حواله مانی گرام در ایران

حواله مانی گرام یکی از این خدمات ارزی است که عموماً برای افرادی که قصد تحویل نقدی پول به شخصی خارج از ایران را دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد. عموماً در چنین مواردی پیشنهاد ما به شما استفاده از حواله وسترن یونیون است.

حوالی مانی گرام با توجه به مبلغ ارسالی شما ممکن است در مقایسه با برخی روش‌های دیگر هزینه مقرون به صرفه‌تری داشته باشد. همچنین از نظر زمانی نیز نسبت به روش‌هایی نظیر حواله سوییفت (بانکی) سریعتر است. به طور معمول پس از تماس شما با فرخ پی ، انجام هماهنگی و پرداخت مبلغ به ریال، پس ازچند ساعت رسید به شما تحویل داده می‌شود. گیرنده مبلغ با مراجعه به یکی از شعبه‌های مانی‌گرام و ارائه کارت شناسایی یا پاسپورت، می تواند مبلغ را تحویل بگیرد.

انجام حواله مانی گرام در فرخ پی به ارزهای دلار، یورو، پوند یا ارز رایج کشور مقصد قابل انجام است. اگر قصد ارسال حواله مانی گرام در ایران دارید، حتماً با ما تماس بگیرید. ممکن ما روش سریع‌تر و مقرون به صرفه‌تری هم به شما پیشنهاد بدهیم. برای ثبت سفارش خود از فرم موجود در این صفحه استفاده کنید یا با ما تماس بگیرید.

مشخصات متقاضی

 

مشخصات دریافت کننده

 

تایید هویت انسانی