استفاده از خدمات وسترن یونیون در ایران

خدمات وسترن یونیون در ایران با وجودی که این شرکت در ایران شعبه‌ای ندارد، از محبوبیت بالایی برخوردار است. حوالۀ ارزی وسترن یونیون (Western Union)ایده­‌آل ترین روش ارسال پول در دنیاست، برای افرادی که دسترسی به حساب بانکی ندارند و یا کلاً هیچ راه انتقال دیگری برای ارسال پول در اختیارشان نیست.

درباره وسترن یونیون

شرکت وسترن یونیون (Western Union) از سال 1851 در ایالات متحده امریکا تأسیس شده و در بیش از 200 کشور دنیا خدمات گوناگونی از جمله تراکنش فرد به فرد، حواله پستی پول، پرداخت‌های تجاری و خدمات اقتصادی ارائه می‌دهد.

حواله وسترن یونیون در حال حاضر یکی از سریع­ترین روش­های انتقال پول را در اختیار مشتریانش قرار می­دهد. شما در هرکجای جهان باشید و قصد داشته باشید به­سرعت مبلغی را به دست عزیران، دوستان و یا همکار تجاری­تان برسانید، وسترن یونیون (Western Union) راهی بسیار مطمئن برای این نیازتان است.

وسترن یونیون در ایران

چگونه با وسترن یونیون پول ارسال یا دریافت کنیم؟

وسترن یونیون در بسیاری از شهرها در کشورهای مختلف شعبی دارد که با مراجعه به آنها می‌توانید از خدمات ارسال وسترن یونیون یا دریافت آن استفاده کنید. در این شعب کافی است با ارائۀ مدارک شناسایی و پر نمودن فرم­های مربوطه، همچنین آدرس مقصد و مشخصات گیرندۀ وجه، بدون داشتن شماره حساب بانکی، وجه مورد نیازتان را به مقصد ارسال کنید. پس از آن رسیدی دریافت می­کنید که عددی 10 رقمی با مشخصه mtcn در آن رسید ذکر شده است.

بلافاصله گیرنده مورد نظر شما می­تواند به نزدیک­ترین دفتر وسترن یونیون (Western Union) در محل زندگیش مراجعه کند و با ارائۀ مدرک شناسایی و دادن شمارۀ ذکر شده وجه ارسالی شما را به ارز رایج همان کشور دریافت کند. تصور چنین انتقال سریع پولی از یک نقطۀ دنیا به مکانی در آن­سوی دنیا شاید تا قبل از آن ممکن نبود ولی واقعیت محض است و به همین سرعت و سادگی امری شدنی است.

وسترن یونیون در ایران

وسترن یونیون در ایران با وجودی که شعبه رسمی ندارد، اما بسیار مورد استفاده اقشار مختلف قرار می‌گیرد. از خانواده‌هایی که برای فرزندان خود در خارج از کشور پول ارسال می‌کنند تا افرادی که بابت چاپ مقاله یا سفارش کالا یا سمپل برای افراد خارجی پول می‌فرستند. خدمات ارزی فرخ پی همچنین امکان دریافت وسترن یونیون برای انتقال ارز به ایران را هم فراهم کرده است. برای ثبت درخواست خود، فرم موجود در این صفحه را تکمیل کنید.

فرم درخواست خدمات وسترن یونیون

مشخصات متقاضی

 

مشخصات دریافت کننده

 

تایید هویت انسانی