انتقال پول به ایران، بهترین و سریعترین روش

سالانه افراد بسیاری از کشورهای مختلف جهان برای انتقال پول به ایران با مشکلات زیادی روبرو می‌شوند. در دنیای کنونی و با روابط مالی فراوانی که بین انسان­ها در همۀ مکان­ها وجود دارد، پیدا کردن راه­های امن انتقال پول از اهمیت بالایی برخوردار است. این موضوع در مورد ارسال پول به ایران اهمیت بیشتری هم پیدا می‌کند.

بهترین راه برای انتقال پول به ایران چیست

اگر ما هم مثل سایر کشورها به سیستم بانکی بین‌المللی وصل بودیم و می‌توانستیم به راحتی از امکانات انتقال ارزی بین کشورها استفاده کنیم، شاید هیچگاه نیازی به بررسی روش‌های ارسال ارز به ایران نداشتیم. اما در حال حاضر این یکی از مشکلات بسیاری از افراد است و ما راه‌حل‌های مناسبی برای آن تدارک دیده‌ایم.

کشوری که از آن قصد ارسال پول به ایران دارید از اهمیت زیادی برخوردار است. عمده درخواست‌های انتقال ارز به ایران در خدمات ارزی فرخ‌پی، مربوط به ارسال پول از آمریکا به ایران، انتقال پول از انگلیس به ایران و ارسال پول به ایران از استرالیا است. با این‌حال ما شرایط دریافت پول و انتقال به ایران را حتی به صورت دریافت نقدی در بسیاری کشورهای جهان از جمله چین، امارات متحده، هند، ترکیه، روسیه، سوئد، مالزی، کانادا و چند کشور دیگر فراهم کرده‌ایم.

انتقال پول به ایران

با تمام این اوصاف بهترین روش انتقال پول به ایران با توجه به شرایط شما متغیر است. ما روش‌های مختلفی از جمله دریافت نقدی ارز در خارج، انتقال بانکی تا سقف ۵۰۰۰ دلار، انتقال از طریق وسترن یونیون تا سقف ۲۰۰۰ دلار در هر پارت و انتقال از طریق پی پال (برای مبالغ کم) را برای شما فراهم کرده‌ایم. زمان و هزینه ارسال هر کدام از این روش‌ها با توجه به مبلغ و کشور متغیر است. پس برای اطلاع از روش مناسب خود با ما تماس بگیرید یا برای ثبت درخواست خود، فرم موجود در این صفحه را تکمیل کنید.

مشخصات متقاضی

 

مشخصات ارسال کننده

 

تایید هویت انسانی